На цьому тижні стартували продажі розумних телевізорів Xiaomi Mi TV 5, які поки що доступні для придбання тільки на території Китаю.

На даній стадії придбати можна тільки 55 і 65-дюймові варіанти Mi TV 5, ціна яких становить $430 (10,4 тис грн) і $570 (13,8 тис грн) відповідно. 75-дюймова модель Mi TV 5 і всі варіанти Mi TV 5 Pro надійдуть у продаж в Китаї в грудні.

Виробник повідомив про ще одну нову функцію телевізорів Xiaomi Mi TV 5, яка не була заявлена на момент анонсу і початку продажів. Йдеться про можливість розпізнавання людини по голосу.

Поки що ця функція знаходиться в стадії тестування, але вона буде додана в функціональний список можливостей пристрою в самий найближчий час. Генеральний директор відділу Xiaomi Mi TV Лі Сяошуан (Li Xiaoshuang) пояснив, як працює ця функція.

Xiaomi Mi TV 5 дійсно підтримує розпізнавання користувачів по голосу. Користувачі можуть самостійно реєструвати голосові відбитки, встановлювати модель голосових відбитків і тим самим ідентифікувати всіх в родині. Крім того, ви можете відстежувати історію запитів і перегляду того чи іншого контенту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут