Компанія Google без всяких попереджень провела експериментальну зміну в браузері Chrome. Проте все пішло не так, як очікувалося, що призвело до гучного скандалу.

Проблеми з’явилися в середу, 13 листопада. Вони виникли у корпоративних користувачів, які отримують доступ в Chrome через віртуальні системи. Повідомляється, що експериментальне оновлення призвело до збою в «тисячах» корпоративних мереж приблизно на два дні.

В результаті збою, вкладки в Chrome раптово ставали білими, доступ в інтернет блокувався і і браузер переставав відповідати на подразники. Помилку вже прозвали «білим екраном смерті». Проблема привела в обурення IT-адміністраторів, викликала великі незручності у користувачів і збитки компаній.

Google підтвердила проведення експерименту і поширила серед журналістів повідомлення з вибаченням. Повідомляється, що як тільки компанія отримала звістку про проблему, вона змогла «відкотити» зміни.

Збій викликала функція під назвою WebContents Occlusion. Вона тимчасово відключає вкладки Chrome, якщо користувач відкриває інший додаток і починає працювати в ньому. При цьому браузер продовжує працювати у фоновому режимі і споживає менше ресурсів системи. Вона вже кілька місяців тестувалася в дорелізних збірках Chrome Canary і Chrome Beta. Проблеми почалися, коли Google вирішила додати WebContents Occlusion в стабільну збірку браузера.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут