Компанія Xiaomi почала збирати кошти через фірмовий майданчик колективного фінансування Youpin на новий незвичайний розумний гаджет.

Матрац під назвою Chanitex Smart Temperature Controlled Mattress з настроюється температурою виявиться особливо корисним холодними зимовими ночами, та й восени, поки центральне опалення не включили. Як пояснює виробник, технологія, яка використовується в цьому предметі побуту, відрізняє його від звичайної ковдри з електропідігрівом.

Матрац містить кілька бавовняних шарів і сітку з трубок з полівінілхлориду посередині, яка і відповідає за підігрів. Електричний струм не передається всередину матраца, замість цього він нагріває модуль, який може бути встановлений на тумбочці, в модулі нагрівається вода, яка потім тече по трубках. В результаті, такий матрац безпечний для дітей і літніх людей. Він автоматично відключається через 15 годин роботи без втручання користувача. Також є захист від протоки води, нестачі води, перегріву, і так далі.

Управляти температурою можна через додаток MIJIA — налаштування підтримуються від 25 до 60° C. найвищу температуру можна включити для профілактики від кліщів.

Для вкладників на етапі збору коштів Chanitex Smart Temperature Controlled Mattress пропонується за 197 доларів (4,9 тис грн), звичайна роздрібна ціна може виявитися вище. Поставки повинні початися 27 жовтня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут