The Wall Street Journal повідомляє, що президент США Дональд Трамп (Donald Trump) розглядає можливість зняття деяких санкцій відносно китайського технологічного гіганта Huawei.

Даний крок дозволить Hiawei відновити контакти з деякими американськими фірмами, однак поки що остаточно рішення з цього приводу не прийнято і невідомо, про які саме компанії йде мова.

Різні джерела, на які посилається The Wall Street Journal, підтверджують, що зовсім скоро Huawei зможе відновити бізнес у Сполучених Штатах. При цьому Трамп не збирається знімати з Huawei всі санкції, він лише хоче дозволить деяким американським компаніям постачати певні товари для Huawei, що допоможе знизити напруженість напередодні прийдешніх торгових переговорів.

На жаль, досі невідомо, чи зможе Google відновити стосунки з китайським гігантом, тобто буде вирішена проблема з відсутністю додатків і сервісів Google на нових смартфонах Huawei і Honor. Однак в даних Умовах це здається малоймовірним. Поки що Трамп лише показує свою готовність йти на поступки, але повністю міняти свою позицію адміністрація США не має наміру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут