Після покупки активів Intel, пов’язаних із мобільними модемами, компанія Apple, не втрачаючи часу, взялася на створення власного модему 5G для смартфонів iPhone.

За даними джерела, в компанії налаштовані використовувати модем власної розробки в iPhone вже 2022 році. Як стверджується, це дуже стислий термін, враховуючи витрати часу на розробку, тестування і сертифікацію, а також той факт, що Apple не має досвіду у створенні модемів. На думку інформатора, більш реалістичним терміном був би 2023 рік.

Зараз Apple закуповує модеми у компанії Qualcomm, суперечка з якою була залагоджена в квітні. Саме компанія Qualcomm надасть модем для першого iPhone 5G в наступному році. Однак в Apple не хочуть потрапити в залежність від Qualcomm.

За неофіційними даними, Apple розраховує інтегрувати модем в однокристальну систему, яка є основою мобільного пристрою. Це дозволило збільшити швидкість обміну даними та енергетичну ефективність. Однак перший модем, найімовірніше, буде виконаний як окрема мікросхема, а інтегроване рішення з’явиться на наступний рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут