Коронавірус не передається через гроші

Міф.

Незважаючи на те що це не найбільш імовірний спосіб заразитися, теоретично така можливість залишається. У рекомендаціях ВООЗ чітко сказано про те, що необхідно мити руки після використання готівки. Так, перед завантаженням в банкомат готівку слід витримувати на час, необхідний для загибелі вірусу. Також йдеться про необхідність дезінфікувати банкомати і банківські термінали.

Однак небезпека виходить і від так званих банкоматів з функцією кеш-ресайклінгу. Тобто тих, в яких гроші передаються від одного клієнта іншому, минаючи інкасацію та обробку.

Коронавірусом можуть заразитися лише люди похилого віку

 

Міф.

Дійсно, смертність від коронавірусу у літніх людей вища , ніж у молоді, але це не означає, що заразитися можуть тільки вони. Так, згідно з даними сайту statista.com , в Німеччині найбільша кількість хворих відноситься до вікової групи від 15 до 59 років. Крім того, розподіл за віковими групами може відрізнятися від країни до країни. В Італії, наприклад, найбільше число хворих в групі від 51 до 70 років. Що ж стосується дітей, то вони теж схильні до захворювання, проте переносять його набагато легше .

Часник допомагає в боротьбі з коронавірусом

Міф.

Часник, звичайно, корисний і часто застосовується як профілактичний і навіть лікувальний засіб. Однак по даним ВООЗ, немає ніяких підтверджень, що він допомагає в лікуванні і профілактиці COVID-19.

Для лікування і профілактики коронавірусу можна приймати антибіотики

Міф.

Антибіотики не застосовуються при лікуванні вірусних захворювань. Не тільки COVID-19, але і будь-яких інших. Втім, антибіотики можуть призначатися , якщо попутно приєднується бактеріальна інфекція.

Коронавірусом можна заразитися від домашніх тварин

Міф.

Домашні тварини, наприклад кішки і собаки, можуть захворіти коронавірусом, але тим типом, який людині не передається. Працює це і в зворотний бік – домашніх вихованців людським коронавірусом заразити теж не можна. Тому COVID-19 їм не загрожує. Незважаючи на це, рекомендується все ж дотримуватися правил гігієни: купати вихованців і мити руки, якщо ви торкалися до тварини.

Проте в Гонконзі є два підтверджених випадки захворювання коронавірусом собаки. За заявами Всесвітньої організації з охорони здоров’я тварин, у собак було виявлено позитивний результат тесту на COVID-19, але при цьому немає доказів наявності у них захворювання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут