На сьогоднішній день безліч різних країн зайняті розробкою вакцини від нового коронавірусу COVID-19. Але, як виявилося, деякі європейські держави пішли ще далі в цьому питанні – так, в Німеччині вже найближчим часом розпочнуться тестування ліків від коронавірусу на людях.

 

І все це стало можливим завдяки тому, що німецький Інститут Пауля-Ерліха все ж схвалив проведення випробувань РНК-вакцини на людях. Перш ніж подібний дозвіл дати, федеральний медичний заклад досить довгий час оцінював її безпеку, а також прораховував всі можливі ризики в тісній кооперації з BioNTech. Підсумком стало даний дозвіл, що означає, що вже в найближчі місяці, а то й тижні, в Німеччині пройде тестування препарату від коронавірусу.

Планується, що на першому етапі тестування вакцину застосують на 200 добровольцях у віці від 18 до 55 років. При цьому їм введуть лікарський засіб з різними дозами РНК. Надалі ліки також будуть застосовані до людей, що знаходяться в групі ризику. Що ж до появи довгоочікуваної вакцини від COVID-19, то про це поки рано говорити, тому що тестування тільки набирають обертів – Німеччина, наприклад, стала другою країною в світі, де подібні експерименти взагалі були схвалені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут