Заражений коронавірусом священник з тернопільскої області проводив служби і похорон і контактував приблизно з 500 громадянами. Про це порталу Gordonua.com розповів заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко .

За різними даними, священнослужителя звуть Олег Винник або Вінницький. Він був госпіталізований і зараз знаходиться в реанімації. «Ми порахували в поліції, що він за тиждень контактував приблизно з 500 особами. Він був на церковних службах, він відправляв похоронний обряд, і зараз ми шукаємо цих людей», – повідомив Геращенко і закликав усіх, хто спілкувався зі священиком, зателефонувати лікарям.

Заступник голови МВС зазначив, що священнослужитель не знав, що хворий, коли контактував з людьми. Однак необхідно зупинити громадян, які відносяться до ситуації з коронавірусом несерйозно. «Адже карантин був введений, і ми просили священнослужителів зупинити обряди і масове спілкування з людьми», – підкреслив Геращенко.

На даний момент в Тернопільській області зафіксовано два випадки зараження коронавірусом. Обидва пацієнти перебували на похоронах в одному населеному пункті. Всього на Україні заразилися 99 осіб, троє з них загинули. У країні до 3 квітня діє карантин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут