У сучасному світі слабким місцем електронних пристроїв залишається акумулятор і час роботи без підзарядки мобільних гаджетів, тому вчені всього світу активно працюють в даному напрямку. 

Як повідомляють китайські джерела, вчені розробили експериментальну батарею для гнучких пристроїв, яка має щільність енергії в 10 разів більше, ніж у літій-іонних акумуляторів. Ця технологія повинна спростити комерційне виробництво гнучких акумуляторів для відповідних смартфонів.

Щоб подовжити експлуатаційний термін батареї, на катоді використовується покриття з оксиду свинцю. Це дозволяє поліпшити електрохімічну стабільність і провідність батареї. В ході експериментів був знайдений оптимальний спосіб виробництва таких акумуляторів. Струмознімач, цинковий анод, катод і сепаратор нанесені методом трафаретного друку шар за шаром на хімічно стабільну полімерну плівку, температура плавлення якої становить близько 200 °C. Таким чином їм вдалося створити гнучку розтяжну батарею з щільністю 50 міліампер на квадратний сантиметр.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут