Сьогодні Apple анонсувала AirPods Max, інноваційні бездротові навушники з високоякісним звуком. AirPods Max отримали мікросхему H1 і передове програмне забезпечення, а також адаптивний еквалайзер, активне шумозаглушення, режим прозорості і об’ємний звук.

AirPods Max доступні в п’яти кольорах, включаючи космічний сірий, сріблястий, блакитний, зелений і рожевий. Попередні замовлення стартували за ціною 550 доларів, продажі почнуться з наступного вівторка, 15 грудня. 

Кожна амбушюра прикріплюється до оголовя за допомогою нового механізму, який врівноважує і розподіляє тиск чашки вуха і дозволяє їм незалежно повертатися і обертатися відповідно до унікальними контурами голови користувача. У кожній амбушюра використовується акустично сконструйована піна з ефектом пам’яті, що забезпечує ефективне ущільнення – це важливо для забезпечення якісного звуку. Цифрова корона Digital Crown, як у Apple Watch, пропонує точне регулювання гучності і можливість відтворювати або припиняти, пропускати треки, відповідати або завершувати телефонні дзвінки, а також активувати Siri. Кнопка управління шумом легко перемикається між режимом активного шумозаглушення і режимом прозорості.

AirPods Max оснащені 40-міліметровими динамічними драйверами, розробленими Apple. Кожна амбушюра оснащена трьома спрямованими назовні мікрофонами для виявлення шуму, а один мікрофон всередині амбушюри відстежує звук, що досягає вуха слухача. Користувачі можуть перемикатися в режим прозорості, щоб одночасно слухати музику і чути навколишнє середовище.

AirPods Max автоматично визначає, коли вони знаходяться на голові користувача, за допомогою оптичних датчиків і датчиків положення. Гарнітура AirPods Max відтворює звук і може зупиняти відтворення після зняття або коли користувач просто піднімає одну чашку для вух.

AirPods Max відрізняються тривалим часом автономної роботи: до 20 годин без підзарядки з активним шумозаглушенням і просторовим звуком. У комплекті йде тонкий чохол Smart Case, який переводить AirPods Max в режим наднизького енергоспоживання, що допомагає зберегти заряд акумулятора, коли пристрій не використовується.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут