Компанія International Data Corporation (IDC) опублікувала прогноз по китайському ринку 5G, згідно з яким до 2020 року буде відвантажено близько 100 мільйонів інтелектуальних терміналів 5G, включаючи смартфони 5G, планшети, ноутбуки, VR/AR-гарнітури та інші продукти. В 2023 році щорічні поставки 5G-пристроїв перевищать позначку 400 мільйонів одиниць.

Що ще важливіше, наступ ери 5G призведе до зміни способу життя і роботи людей. IDC говорить про концепції V2E (Voice to Everything), яка буде охоплювати широкий спектр продуктів, що призведе до третьої інтернет-революції в Китаї — «Ери голосового інтернету». IDC прогнозує, що 100 мільйонів людей у Китаї використовуватимуть функцію голосової взаємодії в 2020 році.

Згідно з прогнозом IDC, більше 40% користувачів в 2020 році будуть використовувати будинки більше одного 5g-пристрої. Більше 30% дітей у віці від 1 до 14 років почнуть більш активно використовувати смартфони та інші 5G-пристрої вже в наступному році.

Також очікується революція в автомобільній індустрії. У 2020 році більше 80% виробників легкових автомобілів планують співпрацювати з країнами технологічними компаніями для розробки нових автомобільних систем. Вони запропонують поліпшені можливості для обчислення зберігання даних і так далі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут