Вчора компанія Microsoft повідомила про завершення тестування нової версії додатка Your Phone для комп’ютерів, які працюють під управлінням операційної системи Windows 10.

Тепер додаток Your Phone дозволяє користувачам синхронізувати свої комп’ютер і смартфон. Потім можна використовувати ПК на базі Windows 10 для того, щоб приймати і здійснювати дзвінки прямо з нього.

Важливо відзначити, що додаток Your Phone має бути встановлено як на комп’ютері, так і на пов’язаному з ним смартфоні. Тільки в цьому випадку нова функціональність повинна справно працювати. Синхронізація смартфона і комп’ютера проводиться по мережі Wi-Fi.

C комп’ютера ви можете вибрати одну людину з телефонної книги смартфона і зробити дзвінок або ж прийняти дзвінок, якщо вам лінь брати в руки смартфон.

Варто зазначити, що глобальне тестування даної функції почалося ще в жовтні, але тоді користувачі повідомляли про помилки і збої. Зараз функціональність працює стабільно.

Оновлення поширюється поетапно у всіх регіонах світу. Якщо воно ще недоступне на вашому комп’ютері, просто почекайте пару днів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут