Microsoft, в кінці минулого року повідомила, що компанія збирається ґрунтовно переробити свій браузер Edge на «Chromium». Гігант у сфері програмного забезпечення протягом багатьох днів тестував різні збірки і версії оновленого браузера. Однак залишити весь процес роботи в таємниці не вдалося, адже в мережу просочилася кілька скріншотів, на яких можна побачити той новий курс, за яким йде Microsoft. На даний момент остання версія Microsoft Edge має свій унікальний і незвичайний призначений для користувача інтерфейс. Однак виходячи з того що нам стало відомо, поточна версія браузера Edge, заснована на базі Chromium, дуже сильно схожа на Chrome від Google.

Відоме західне видання Neowin опублікувало цілий ряд скріншотів, на яких чітко видно основний інтерфейс і функції оновленого «Edge». Також там можна побачити і деякі доступні настройки. Для нового браузера це неодмінно є фактом початку його життя, і Microsoft, судячи з усього, проводить тести, щодо підтримки їм різних розширень, а так же синхронізації даних. В Edge буде представлений оновлений вигляд вкладок і початкового екрана, на якому можна буде побачити зображення дня разом з найбільш відвідуваними сайтами на пристрої. Можна сміливо зробити висновок, що існуюча версія Edge на поточний період вже підтримує розширення від самої Microsoft, але так само крім цього, браузер повинен буде включати в себе і роботу з веб-розширеннями Chrome.

Оновлений інтерфейс браузера має звичні всім кнопки «Додому», «Оновити», і «Навігація», прямо як в Google Chrome. В адресному рядку можна побачити зображення самого профілю, що допомагає вказати на те, аккаунт якого користувача зараз використовується. Ці НЕ нечисленні подібності легко можна пояснити тим фактом, що Microsoft робить свій оновлений браузер на основі ядра Chromium.

На даний момент ще не відомо, коли ж корпорація Microsoft збирається почати публічний тест свого аналога Chrome. Співробітникам самої Microsoft вже доступні щодня оновлюються збірки Edge. Якщо вірити настільки якісним слив, то дуже скоро браузер буде доступний для публічного тесту. Якщо ви одні з тих, хто зацікавлений в тому, щоб взяти участь в тестуванні, то вам слід якомога швидше підписатися на програму Microsoft Edge Insider. В такому випадку ви отримаєте повідомлення відразу ж, коли Microsoft дасть добро на публічний тест.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут