Відома за кордоном компанія Lighthouse, що спеціалізується на виробництві всіляких високоякісних камер, абсолютно недавно була закрита. Однак її патенти нікуди не поділися, а все так само продовжують діяти, адже якщо вірити повідомленням IAM, Apple примудрилася купити повний портфель патентів нині вже неіснуючої компанії в кінці 2018 року.

Якщо вірити запевненням самої Apple на цей рахунок, то патенти, придбані яблучної компанією, в більшості своїй стосуються використання камер і «комп’ютерного зору» для сканування і розпізнавання осіб. Відзначається, що в придбаному «портфелі» є кілька патентів які сильно цікавлять Apple. До них наприклад можна віднести документ, патенти: систему безпеки на основі комп’ютерного зору з використанням функції глибини камери; спосіб і систему для візуальної аутентифікації особистості; спосіб і система для використання випромінювання світла за допомогою камери, чутливої ​​до глибини, для захоплення відеозображень в умовах низької освітленості. Якщо ви хоч трохи знайомі з сучасним ринком технологій, то ви відразу ж здогадаєтеся, що вищевказані патенти просто необхідні Apple, для застосування їх в майбутніх вдосконалених сканерах особи. Саме тому наведений в приклад патенти звучать вкрай знайоме. Apple бачить майбутнє компанії в повсюдному використанні сканерів особи, а патенти Lighthouse описують саме ту технологію, яку Apple в даний час активно використовує для Face ID на своїх провідних флагмани iPhone X, XS та XR.

У минулому році були проведені масові перевірки і порівняння самих різних камер, щоб визначити кращу в своєму сегменті. Підсумок був такий – респонденти прийшли до висновку про те, що серед пристроїв для розпізнавання осіб, компанія Lighthouse показала себе краще за всіх конкурентів. Хоча так само було відмічено, що камера фірми Nest була майже на тому ж рівні.

Ні для кого не буде секретом, що Apple збирається використовувати технології, запатентовані Lighthouse, для подальшого удосконалення роботи Face ID. Наприклад ці патенти вкрай сильно допоможуть зробити Face ID ще краще, припустимо в версіях для комп’ютерів, спеціально для яких треба навчити камеру розрізняти особи на набагато більшій відстані, в порівнянні з нинішніми можливостями Face ID на смартфонах. Так само Apple могла б використовувати патенти і технології Lighthouse для розпізнавання декількох затверджених користувачів. Це дозволить додати очікувану багатьма можливість додавання декількох користувачів Face ID для спільного використання одного пристрою.

Але з іншого боку, Apple так само може просто-напросто захищати себе від судових позовів, яких, можливо, було б не мало, враховуючи подібності між Face ID і патентами Lighthouse. Придбання прав може бути просто захисним кроком, щоб переконатися, що ніхто інший не зможе використовувати ці патенти для організації судової справи проти компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут