Незважаючи на те, що компанія Huawei вирішила не брати участі в довгоочікуваної мобільного виставці MWC 2019 кінці попереднього місяця, все-таки це зіграло компанії на руку, оскільки вона зуміла дуже грамотно підігріти призначений для користувача інтерес до своєї нової моделі флагмана Huawei P30, яка повинна вийти вже в наступному місяці. Однак у суббренда Huawei під ім’ям Honor, мабуть, є свої плани щодо випуску своєї моделі, яка повинна стати в деякому роді найближчим конкурентом моделі P30 – мова йде про моделі Honor 20, що поєднує в собі вже відомі всім технології компанії Huawei з поки ще невідомими нікому технічними деталями і аспектами фахівців-інженерів Honor.

Справа в тому, що сьогодні на китайському новинному порталі Weibo з’явилася досить цікава і об’ємна стаття щодо реальних технічних характеристик нової моделі Honor 20 – тут мова йде про перспективному процесорі Kirin 980, 6 або 8 Гб оперативної пам’яті і від 128 до 256 Гб вбудованої пам’яті на вибір кінцевого користувача. Звичайно, щось подібне варто чекати і у моделі Huawei P30, проте головною відмінною рисою Honor 20 є упор на камеру і кілька знижена ціна.

Таким чином, від Honor 20 очікується побачити багатокамерний модуль на 48, 20 і 8 Мп відповідно – ця інформація все ще є частиною знайденої статті на Weibo. Як би там не було, а з моделлю Huawei P30 дана модель конкурувати точно зуміє – незрозуміло тільки, як до цього поставиться сама компанія Huawei, з урахуванням того, що раніше опублікована статистика продемонструвала, що Honor продав в два рази більше смартфонів ніж свій конкурент. Цього разу реакція може послідувати як там не є дратівлива, проте залишається чекати офіційних коментарів від Huawei.

Крім того, вартість нової моделі Honor 20 становитиме приблизно 450 доларів США за версію з 6 Гб оперативної пам’яті і близько 550 за версію з 8 Гб пам’яті. А остаточна дата виходу поки що не встановлена, проте за попередніми даними, пристрій повинен з’явитися на ринку приблизно на початку квітня поточного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут