Компанія Xiaomi продовжує розкривати подробиці про свій флагманський смартфон Xiaomi Mi 11, який отримав підтримку функції Multi link 5.0, що забезпечує назаметное перемикання між Wi-Fi і мобільним інтернетом для стабільного зв’язку.

За словами Чжана Гоцюаня (Zhang Guoquan), директора відділу системного програмного забезпечення смартфонів Xiaomi, дозволяє користувачам отримати безперебійний зв’язок, використовуючи смартфон для таких функцій, як відеодзвінки або голосові виклики. Ця функція допомагає навіть в мобільних іграх, щоб уникнути неминучих затримок в онлайнових змаганнях.

Інший сценарій, в якому ця функція добре проявляє себе, – це офіси або будинку з декількома маршрутизаторами Wi-Fi. Перемикання між мережами відбувається моментально в залежності від швидкості і рівня сигналу.

За словами високопоставленого чиновника, це плавне перемикання між мережами відбувається всього за мілісекунди, так що користувачі просто не помічають цього. Xiaomi прислухається до побажань своїх шанувальників. Компанія зібрала безліч побажань при розробці Xiaomi Mi 11, щоб зробити смартфон краще. Функція Multi link 5.0 також з’явилася в смартфона завдяки шанувальникам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут