Huawei оголосила про продаж бренду Honor, щоб вивести його з під санкцій США. Новим власником стане консорціум Shenzhen Zhixin New Information Technology, що складається з 40 компаній за підтримки китайської влади.

Як розповіли представники Huawei, вони позбудуться всіх акцій Honor і перестануть брати участь у розвитку бренду. Таке рішення було прийнято, щоб «забезпечити виживання в умовах величезного тиску і постійної недоступності компонентів, необхідних для продовження ведення мобільного бізнесу».

Умови угоди поки не розголошуються, але раніше видання Reuters повідомляло , що мова йде про суму в 100 млрд юанів (близько 15.2 млрд доларів). До неї увійдуть всі активи Honor, включаючи сам бренд, відділ розробки, а також дослідні та логістичні підрозділи, що відповідають за ланцюжок поставок

Нагадаємо, що після посилення санкцій США Huawei втратила можливість співпрацювати з будь-якими компаніями, які користуються американськими технологіями, а тому більше не може виробляти фірмові процесори Kirin. Днями поставляти чіпи китайському гігантові дозволили компанії Qualcomm , але тільки, якщо вони не підтримують 5G.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут