Компанія продає дві версії Mi 11 – з зарядкою і без.

Ще до анонсу Mi 11 Xiaomi заявила, що виключить зарядний пристрій з комплекту постачання нового флагмана, але зробить це не так, як Apple. І дійсно, китайська компанія поступила інакше.

Зараз в Китаї у продажу запропоновано дві версії Mi 11 – із зарядним блоком на основі нітриду галію потужністю 55 Вт в комплекті (вона ще називається Set Edition) і без нього. Вартість обох версій однакова – $610. Однак надалі за замовчуванням буде продаватися тільки версія без зарядного пристрою (за ті ж самі $610), а за Set Edition попросять доплату в розмірі $15. Таким чином, Xiaomi дійсно зробила не так, як Apple: якщо американська компанія не залишила користувачам ніякого вибору, то у покупців Mi 11 вибір якраз є. А першим покупцям зарядний пристрій і зовсім дістається безкоштовно.

Також разом з Mi 11 Xiaomi представила кілька аксесуарів для нього. Це текстурований чохол за $15 (він імітує шкіру), силіконовий чохол за $11 і блискучий чохол за $45. Також в Китаї разом з телефоном можна купити страховку Mi Care за $105. У цю суму входить додатковий рік гарантії і дві заміни екрану.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут