На прийдешньої січневої презентації крім флагманів, компанія Samsung, як очікується, представить і середньобюжетний Galaxy A72. Дизайн смартфона і характеристики його основної камери вже були розкриті інсайдерами, але недавно стали відомі і нові подробиці про пристрій. Як виявилося, гаджет отримає і більш доступну 4G-версію, яка вже засвітилася в базі даних Geekbench.

Тестування в популярному бенчмарку пройшов апарат з кодовим номером SM-A725F, побудований на базі восьмиядерної мобільної платформи Snapdragon 720G. Смартфон з 8 ГБ оперативної пам’яті, який працює під управлінням Android 11 набрав 549 і 1637 балів в одноядерному і багатоядерному режимі відповідно.

5G-версія пристрою, за даними джерела , отримає процесор Exynos 1080, однак результати синтетичних випробувань більш просунутою модифікації не наводяться. Гаджету приписують 6,7-дюймовий AMOLED-дисплей, камеру з чотирма датчиками і 3.5-мм аудіороз’єм.

Крім того, компанія, згідно інсайдерськими звітів, випустить і більш доступний Galaxy A52 з процесорами Snapdragon 750G і Snapdragon 720, оснащений 6 ГБ ОЗП. Точна дата анонса і ціна новинки поки невідомі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут