Найближчим великим анонсом Samsung стане презентація серії флагманів Galaxy S21, але мережеві джерела активно публікують інформацію і про інші ще не анонсовані пристрої бренду. Так, авторитетний інсайдер Росс Янг розповів в своєму Twitter-блозі про характеристики дисплеїв моделей Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3, які будуть відрізнятися від своїх попередників.

За словами інформатора, обидва дисплея третьої версії Galaxy Z Fold будуть компактніше, ніж у попередника. Зокрема, діагональ основного екрану зменшиться з 7,59 до 7,55 дюйма, а допоміжного – з 6,23 до 6,21 дюйма. Причиною тому стане підтримка стилуса S Pen, якому потрібно місце для зберігання в корпусі.

Повідомив інсайдер і деякі характеристики гнучкою розкладачки Galaxy Z Flip 3. Він стверджує, що на відміну від серії Fold, дисплей апарату, навпаки, додасть в розмірах – його діагональ складе 6,7 “, проти 6,67 дюйма у попередньої моделі. При цьому смартфон отримає LTPO-матрицю з частотою оновлення 120 Гц.

Наскільки вірні ці твердження, поки неясно, але раніше Samsung обіцяла вкладати багато зусиль в розвиток напрямку складних пристроїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут