Android 11 побила рекорд десятої версії по швидкості установки на призначені для користувача пристрої, повідомляє Android Police.

Число активних користувачів Android 11 перевершує аудиторію, яку набрала Android 10 за такий же період після релізу в минулому році. Поширенню Android 11 сприяли зусилля команд Project Treble і Project Mainline, завдання яких – спростити поставку оновлень для виробників смартфонів.

Варто відзначити, що на графіку представлено не процентне співвідношення, а кількість пристроїв під управлінням систем. Через це складно оцінити, наскільки прискорилися темпи впровадження системи на тлі загального зростання ринку смартфонів: цілком можливо, що частка Android 11 насправді нижче, ніж Android 10, пише видання.

Тим часом iOS 14 однозначно вийшла в лідери серед версій мобільної операційної системи Apple: її вже встановили 72% власників всіх iPhone. Крім того, вона присутня на 81% айфонів, випущених за останні 4 роки. 17% таких смартфонів Apple працюють з iOS 13 на борту, 2% використовують більш старі версії.

На iPadOS 14 припадає 61% всіх планшетів Apple, ще 21% – на iPadOS 13.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут