В ході презентації флагманських смартфонів Galaxy S21 компанія Samsung, як очікується, планує показати і нову TWS-гарнітуру Galaxy Buds Pro. Авторитетний інсайдер опублікував підбірку свіжої інформації про аксесуар, включаючи його оригінальні функції і варіанти забарвлення корпусу.

Мережевий інформатор Ішан Агарвал стверджує, що однією з ключових особливостей Galaxy Buds Pro стане функція 3D Spatial Audio, що імітує панорамний звук з ефектом кінотеатру. Раніше вона дебютувала в навушниках Apple AirPods Pro. Він також приписує новинці автоматичне включення режиму «прозорості» при виявленні голосу і можливість регулювання інтенсивності «шумодава».

Як саме будуть здійснюватися настройки, не вказується, але, принаймі, відповідне регулювання можна буде виконати в фірмовому мобільному додатку Galaxy Wearable на смартфоні. За попередньою інформацією, TWS-гарнітура Galaxy Buds Pro буде представлено в трьох кольорах: фіолетовий, сріблястий і чорний. Зміни в порівнянні з базовою версією аксесуара торкнуться і комплектний зарядний кейс, який отримає збільшений об’єм акумулятора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут