Дослідницька фірма Counterpoint Research опублікувала детальний звіт щодо поставок смартфонів за третій квартал 2020 року на глобальному ринку і в різних регіонах. Як виявилося, для Samsung минулий квартал став найуспішнішим за останні роки. 

Samsung

За даними Counterpoint Research, глобальні поставки смартфонів в третьому кварталі 2020 року склали 366 мільйонів пристроїв. Це на 4% менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, але на 32% більше в порівнянні з попереднім кварталом. 

Найбільше смартфонів (22%) за звітний період відвантажила Samsung. За нею розташувалися HUAWEI + HONOR (14%), Xiaomi (13%), Apple (11%), OPPO (8%) і vivo (8%). Поставки південнокорейського гіганта склали 80,4 мільйона пристроїв – найбільший показник компанії за останні три роки. 

Читайте також  Apple повідомила користувачів із 92 країн про загрозу злому

За словами аналітиків, частка Apple виявилася такою низькою в третьому кварталі через відкладеного випуску нових iPhone. 

поставки смартфонів

Якщо ж подивитися статистику по різних регіонах, то Samsung посіла перше місце на всіх ринках, крім Азії, де лідирує HUAWEI, і Північної Америки, де більшою популярністю користуються смартфони Apple.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут