Сю Ци, віце-президент компанії realme, поділився новими подробицями про майбутнє флагманському смартфоні бренду на платформі Snapdragon 888. За словами топ-менеджера, крім високої продуктивності гаджет отримає кілька цікавих особливостей.

Сюй Ци зазначив, що новий смартфон realme на флагманському процесорі Snapdragon 888 буде представлений найближчим часом. Для гаджета характерний стильний дизайн і продуманий корпус, який по-особливому лежить в руці. Також топ-менеджер відзначив, що флагман realme отримає 12 ГБ оперативної пам’яті і буде підтримувати швидку 125-ватну зарядку.

Раніше компанія демонструвала продуктивність блоку живлення для смартфона потужністю 125 Вт. Акумулятор ємністю 4000 мАг з використанням новинки зарядився всього за 5 хвилин до 41%. Всього ж на повний цикл зарядки з 0% до 100% пішло близько 20 хвилин. 

Паралельно компанія працює над технологією розміщення фронтальної камери під дисплеєм, але чи отримає подібне рішення майбутній флагман з кодовим ім’ям Race, не уточнюється.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут