Нещодавно компанія Xiaomi оголосила про випуск «проміжної» версії фірмової оболонки MIUI 12.5 перед запуском принципово нового інтерфейсу MIUI 13. Сьогодні стали відомі терміни релізу з офіційного джерела.

Про терміни розповів Джин Фан (Jin Fan), колишній генеральний менеджер Xiaomi Internet One, який став після реорганізації компанії головою підрозділу програмного забезпечення. Топ-менеджер заявив, що реліз MIUI 12.5 запланований на найближчий час і повинен відбутися до кінця грудня поточного року.

В оболонці MIUI 12.5 очікуються зміни інтерфейсу, включаючи стартову сторінку, інтерфейс після натискання на кнопку живлення, регулювання гучності, відкритих додатків і сповіщень, поліпшена анімація, лаунчер для відкриття папок і запуску додатків, повноцінний десктопний режим.Також буде реалізована функція швидкого перетворення фото в PDF безпосередньо в «Галереї», новий інтерфейс налаштувань камери, і так далі. Для деяких смартфонів, Xiaomi випустить MIUI 12.5 разом з Android 11, але багато хто залишиться на колишній версії Android.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут