Компанії vivo і ZEISS заявили про запуск спільної дослідницької програми, в рамках якої буде організовано тісну співпрацю заради розробки нової системи яка дає змогу отримувати зображення vivo ZEISS для флагманських смартфонів. Примітно, що партнерство брендів ознаменується виходом топового гаджета vivo X60.

У «Лабораторії візуалізації vivo ZEISS» буде здійснюватися спільна програма досліджень і розробок по впровадженню інноваційних технологій мобільного фотографії для флагманських смартфонів vivo. Стратегічне багатогранне співробітництво покликане дозволити vivo, одному з найбільших світових виробників смартфонів, і ZEISS, світовому лідеру в області оптики і оптоелектроніки, використовувати потенціал один одного і просувати технології мобільного фотографії.

На додаток до спільної програми досліджень запланований запуск кампанії vivo ZEISS Master Photographers, спрямованої на просування спільно розробленої системи обробки зображень vivo ZEISS. 

«Завдяки партнерству технологія обробки зображень ZEISS буде доступна для більшої кількості споживачів. Грунтуючись на синергії оптичних знань і нових цифрових технологій, vivo і ZEISS намір зробити стратегічне співробітництво відправною точкою для створення нових фототехнологій, розширення творчих можливостей користувачів для того, щоб підтримати довгострокову і здоровий розвиток індустрії », – повідомив Спарк Ні, старший віце-президент і директор з маркетингу компанії vivo.

Компанії будуть сприяти розвитку індустрії фотографії з упором на додаткові можливості. З одного боку, технології та досвід ZEISS дозволять значно поліпшити оптичні характеристики мобільного обробки зображень, піднявши мобільний фотографію флагманських смартфонів vivo на новий рівень. З іншого боку, компанія vivo, що має 380 мільйонів користувачів по всьому світу, добре розуміє переваги споживачів в області мобільного обробки зображень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут