WhatsApp вже давно пропонує голосові повідомлення і відеодзвінки в своїх мобільних додатках, однак ці функції недоступні на ПК і веб-версії сервісу. Як стало відомо, WhatsApp працює над впровадженням голосових повідомлень і відеодзвінків в веб-версію і ПК клієнт месенджера. WABetaInfo повідомляє, що WhatsApp вже тестує передачу голосу і відео для вищезазначених версій. Як показано на доданих скріншотах, кілька користувачів WhatsApp вже отримали нові кнопки для відправки голосових повідомлень і відеодзвінків.

Якщо ви приймаєте дзвінок, при кожному виклику буде з’являтися окреме вікно. У ньому будуть відображатися: ім’я контакту, фото профілю і кнопки для прийняття або відхилення виклику.

Як згадувалося вище, підтримка голосових повідомлень і відеодзвінків в веб-клієнті та ПК-версії WhatsApp в даний час знаходиться на стадії бета-тестування і доступна тільки для невеликого кола користувачів. Хоча WhatsApp ще не оголосив офіційну дату випуску, функції повинні бути доступні більшій кількості користувачів в найближчі тижні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут