Google оголосила, що більшість майбутніх флагманів на процесорах Snapdragon будуть отримувати великі поновлення Android протягом трьох років, а патчі безпеки протягом чотирьох. Термін вдалося збільшити за рахунок тісної співпраці розробників компанії з фахівцями Qualcomm.

Нововведення стосується смартфонів, оснащених Snapdragon 888. Поки таких на ринку немає, але багато виробників вже запланували випуск пристроїв з цим чіпсетом в 2021 році. Це означає, що якщо ви купите смартфон на Android 11 з коробки, то зможете практично гарантовано розраховувати на отримання Android 12, 13 і 14. Представники Qualcomm підкреслили, що це правило буде поширюватися і на моделі з новими бюджетними чіпами компанії, які планують випустити в наступного року.

Проте, фінальне рішення про термін підтримки все одно залишається за виробником кожної конкретної моделі, оскільки потрібно ще адаптувати апдейт під свою фірмову оболонку і тільки потім розіслати його кінцевим користувачам.

Багато компаній працюють за дворічним циклом великих оновлень Android. Винятками є смартфони серії Pixel від самої Google і OnePlus, а нещодавно до них приєдналася і Samsung.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут