Нещодавно Qualcomm представила найпотужнішу свою платформу для флагманських смартфонів Snapdragon 888. Тепер компанія анонсувала процесор середнього класу Snapdragon 678.

Це, як зазначає Qualcomm, модернізований варіант Snapdragon 675. У нового процесора вище продуктивність і швидкість передачі даних. Тактова частота CPU Qualcomm Kryo 460 тепер дорівнює 2,2 ГГц. Також покращилася продуктивність графічного процесора Qualcomm Adreno 612.

Qualcomm стверджує, що Snapdragon 678 підтримує динамічні функції фото- і відеозйомки і розважальні функції з швидким і надійним з’єднанням при довгому терміні роботи без підзарядки. Що стосується зйомки на камеру, то тут перевага забезпечує сигнальний процесор Qualcomm Spectra 250L. Три камери смартфона зможуть робити фото з дозволом 48 Мп і нульовою затримкою затвора.

Snapdragon 678 також оптимізований для ігор і підтримує всі основні режими стільникового зв’язку і технологію Licensed Assisted Access (LAA) для збільшення ємності. Завдяки цьому платформа забезпечує високу швидкість навіть там, де висока щільність користувачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут