Компанія OPPO поки не випустила на ринок свій смартфон з гнучким екраном, проте виробник представив більш футуристичний пристрій, якого немає у конкурентів. Китайський бренд сьогодні презентував новий концептуальний смартфон, який був розроблений у співпраці з японською дизайнерською студією Nendo. OPPO називає свою новинку «слайдфоном» (slide-phone). Він має унікальний дизайн.

Пристрій має два шарніра і може пропонувати користувачам екран різної діагоналі в залежності від потреб. Якщо зі складеного стану відкрити смартфон, як показано на другій картинці, то ви отримаєте 1,5-дюймовий екран, якого вистачить для перевірки повідомлень або доступу до музичного плеєра. При подальшому переміщенні корпусу смартфона вгору, ви отримуєте 3,15-дюймовий дисплей, який зручний для фото- та відеозйомки і деяких ігор. У повністю розкладеному стані телефон має 7-дюймовий екран з вузькими рамками. Пристрій виходить дуже витягнутим, в такому форматі він задовольняє потреби при одночасному використанні декількох додатків.

Слайдфон OPPO також має стилус, який можна прибрати в корпус смартфона. На зовнішній частині телефону розташовані три камери та світлодіодний спалах. Оскільки компанія поки що робить акцент на дизайні смартфона, його характеристики не розкриваються. Виробник не повідомив терміни появи новинки у продажі, однак навряд чи вона з’явиться на ринку навіть в наступному році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут