Старший редактор інформаційного ресурсу XDA-Developers Бен Сін розповів про труднощі, з якими зіткнулися власники iPhone 12 Pro Max.

Оригінал статті можна знайти тут . Оскільки матеріалу досить багато, буде простіше розповісти лише про деякі моменти. В першу чергу відзначається, що новий iPhone 12 Max Pro має проблеми призначеним для користувача інтерфейсом. Причому головна проблема не в самому смартфоні, а в операційній системі iOS, яка змушує користувачів займатися справжньою «гімнастикою», ризикуючи впустити пристрій. Подивитися «чудеса пілотажу» можна на ГІФКУ зверху.

При цьому Бен Сін зазначає, що з великими смартфонами інших виробників, наприклад Samsung Galaxy Note 20 Ultra, LG Wing і Huawei Mate 40 Pro, таких проблем не виникає. Причина, за словами журналіста, полягає в тому, що у цих смартфонів є програмне забезпечення, адаптоване для великих екранів. 

Наприклад iPhone 12 Pro Max має 6,7-дюймовий дисплей, а iPhone 12 Mini 5,4-дюймовий екран. Незважаючи на різку різницю в розмірах, призначений для користувача інтерфейс обох телефонів абсолютно однаковий. А це серйозна недоробка з боку Apple. Можливо, в майбутньому цю проблему виправлять за допомогою нових версій iOS.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут