Apple запустила незвичайне опитування для користувачів фірмових смартфонів. Представники компанії поставили собі за мету з’ясувати, які аксесуари з комплекту iPhone найбільш затребувані покупцями. На думку аналітиків, це не дуже хороша новина – за результатами дослідження компанія, як очікується, може і зовсім залишити в коробці тільки смартфон.

У своєму опитуванні Apple цікавиться у покупців, чи користуються вони спеціальною скріпкою для витягання SIM-карти, а також прикладеним кабелем Lightning. Примітно, що незадовго до того, як з комплекту iPhone 12 пропав блок живлення, компанія проводила схоже опитування.

На думку аналітиків, Apple, яка позиціонує себе як «зелений» бренд, планує залишити наступне покоління iPhone без будь-яких комплектуючих з метою мінімізації «цифрового сміття». Тобто якщо за результатами опитування з’ясується, що покупці практично не користуються залишилися в комплекті з iPhone 12 аксесуарами, компанія може відмовитися і від них.

При цьому вендор як і раніше оснащує свої смартфони фірмовим портом Lightning, що вимагає окремого кабелю, і для користувачів, які вперше куплять iPhone, його відсутність в коробці може стати проблемою. Серед додаткових питань, які можна зустріти в опитувальнику американської компанії, фігурує ставлення власників до датчика Face ID – за чутками, бренд розглядає повернення до сканера відбитків пальців в нових моделях своїх гаджетів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут