Американська компанія Amazon оголосила, що вона інвестувала в 26 нових вітрових і сонячних проектів загальною потужністю 3,4 ГВт по всьому світу, в результаті чого портфель ВДЕ компанії досяг 6,5 ГВт, повідомляє Renen. Ця потужність здатна виробляти 18 млн МВт∙год на рік, стверджує Amazon.

Корпорація вперше інвестувала в сонячні і вітрові проекти у Франції, Німеччині, Італії та Південній Африці.

Amazon, який чотири роки тому відкрив свою першу сонячну ферму у Вірджинії, США, сьогодні, за власною заявою, став найбільшим у світі корпоративним спонсором відновлюваних джерел енергії.

Раніше перше місце по закупкам ВДЕ-енергії займав Google з портфелем 5,5 ГВт.

Засновник і виконавчий директор Джефф Безос заявив, що Amazon тепер націлений завершити перехід на 100% ВДЕ енергопостачання до 2025 року, «на п’ять років раніше нашої початкової мети».

В даний час Amazon володіє і управляє 127 проектами ВДЕ по всьому світу, в тому числі 59 великомасштабними вітровими і сонячними електростанціями, а також 68 покрівельними сонячними установками на своїх складських об’єктах.

У 2019 році Amazon заснувала ініціативу, названу «Кліматичне зобов’язання» (The Climate Pledge). Її мета: «виконати Паризьку хартію на 10 років раніше терміну». Сьогодні до ініціативи приєдналася вже 31 компанія, включаючи Unilever, Verizon, Siemens і Microsoft.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут