У базі даних китайського регулятора 3C з’явилися запис про реєстрацію фірмового акумулятора Xiaomi для неназваної моделі смартфона. Новинка цікава своїм виконанням – як і у багатьох флагманських апаратів, вона розділена на два відділення для підтримки швидкої зарядки високої потужності. Інсайдери вже пов’язали акумулятор з прийдешнім смартфоном Mi 11, і опублікували її характеристики.

Судячи з документів відомства, новий елемент живлення Xiaomi складається з двох незалежних осередків ємністю 2845 і 2390 мАг – таким чином, загальна номінальна ємність батареї складе 4970 мАг. Не виключено, що при анонсі флагманського Mi 11, якому і приписується цей акумулятор, компанія «округлити» зазначену цифру до 5000 мАг.

За даними джерела, акумулятор буде підтримувати технологію швидкої зарядки від блоку живлення потужністю 55 Вт. Очікується, що з нуля до 100% гаджет буде «розгойдуватися» всього за 35 хвилин. У числі інших очікуваних специфікацій Xiaomi Mi 11 інсайдери називають процесор Snapdragon 888, дисплей з роздільною здатністю Quad HD + і частотою оновлення 120 Гц, а також просунутий модуль основної камери. Дата презентації смартфона виробником не розкривається.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут