Аналітична компанія SensorTower опублікувала список кращих додатків за кількістю завантажень і прибутку. За даними компанії, неігровим додатком з найбільшим доходом в листопаді став месенджер WhatsApp. Довгі місяці лідерство утримував TikTok (в Китаї додаток називається Douyin). Популярний додаток для обміну повідомленнями WhatsApp було встановлено 58 мільйонів разів тільки в листопаді. Країною з найбільшою кількістю завантажень WhatsApp стала Індія (30%). Друге місце займає Нігерія з результатом 10%.

TikTok і Douyin залучили понад 123 мільйонів доларів, що приблизно в 3,7 рази більше, ніж в листопаді минулого року. Близько 85% доходу надходить від китайської версії Douyin. На другому місці ринок США з доходом 8%, а на третьому – Туреччина з доходом 2%. У листопаді додаток завантажили 55 мільйонів разів. Важливо додати, що Індія заборонила використання TikTok.

Facebook посідає третє місце в світі за кількістю завантажень. Zoom вперше випав з п’ятіркі лідерів, опустившись на шосте місце. Четверте і п’яте місця займають Weather and Radar USA та Instagram відповідно. Для оцінки кількості завантажень додатків використовуються офіційні дані з App Store та Google Play по всьому світу з 1 по 30 листопада 2020.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут