Компанія Apple обіцяє безкоштовну заміну некоректно працюючих екранів iPhone 11. Офіційна заява з цього приводу «яблучники» зробили в п’ятницю. У питанні розбиралися журналісти тематичного медіа-ресурсу PhoneArena.

Під програму безкоштовної заміни дисплеїв підпадають iPhone 11, вироблені в проміжку від вересня-2019 по травень-2020.

Компанія Apple чесно зізналися, що «певний відсоток» випущених тоді пристроїв виконують не всі команди через проблеми з дисплейним модулем. Власникам смартфонів пропонується дізнатися, чи підпадає їх девайс під дію програми. Для цього буде потрібно ввести серійний номер апарата в форму на цій сторінці. У разі позитивного результату, за заміну екрану грошей не візьмуть за умови відсутності на склі механічних пошкоджень (відколів, тріщин, подряпин і т.д.)

Власникам iPhone 11 з «глючний» дисплеями рекомендовано звернутися в найближчий сертифікований магазин Apple Store або в авторизований сервіс-центр. Третій варіант відправки гаджета на безкоштовний ремонт – відсилання до пункту обслуговування поштою. Перед здачею телефону в ремонт «яблучники» рекомендують власникам пристроїв зробити резервну копію даних.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут