Днями Google опублікував рейтинг найпопулярніших відео на YouTube в 2020 році. Саме пародія Дмитра та колеги Юлії Вербинець на пісню “Валентинка” посіла першу сходинку.

“Король хайпа”, саме так називають шанувальники свого кумира Дмитра Варварука, який активно працює над популяризацією україномовного контенту. Івано-Франківський блогер довів, що непосильна праця приносить дуже хороший результат.

“Ще на етапі ідеї, написання пісні, зйомки кліпу ми зрозуміли що наш пазл склався і це буде щось дуже круте і масштабне. Ми і близько не уявляли, що відео набере більше переглядів в Україні, це був справжній шок”, – сказав Дмитро.

Однак, за словами Дмитра, це тільки початок. Блогер також поділився, що відкрив в Івано-Франківську власний офіс, де і працює з командою над втіленням своїх креативних ідей.

“Мене мотивує мета до якої я йду вже багато років. Хочу, щоб української мови в інтернеті було дуже багато, я намагаюся мотивувати людей переходити на неї, вести свої сторінки в соціальних мережах”, – резюмував блогер.
Читайте також  GTA 6: припущення про дату виходу, трейлер, геймплей та багато іншого

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут