Xiaomi всерйоз взялася за нову флагманську однокристальну платформу Qualcomm Snapdragon 888 . Спочатку, прямо під час анонса SoC, глава компанії Лей Цзунь (Lei Jun) підтвердив використання Snapdragon 888 в Mi 11 . Потім про підготовку телефону Redmi на Snapdragon 888 заявив глава бренду Redmi Лю Вейбінг (Lu Weibing). Судячи з усього, таким пристроєм стане Redmi K40 Pro. А тепер з’явилися подробиці і про третю моделі.

Як пише відомий і добре обізнаний у справах китайських виробників смартфонів інсайдер під ніком Digital Chat Station, Black Shark вже готує до випуску модель під кодовим позначенням «Імператор» (Emperor) на Snapdragon 888. Її особливістю стане дизайн і самого смартфона, і зарядки. Інсайдер прямо так і пише: « дизайн швидкої зарядки заслуговує на увагу». 

Він же запевняє, що флагман Redmi на Snapdragon 888 буде випущений набагато раніше, ніж Redmi K30 Pro і K30 Pro Zoom, побудовані на Snapdragon 865. Ті, нагадаємо, дебютували 24 березня цього року. Якщо нова модель вийде «набагато раніше», то її анонс можна чекати вже в січні, найпізніше – в лютому. Саме тому інформатор не рекомендує зараз купувати флагманські смартфони – в цьому просто немає сенсу, краще почекати пару місяців до появи у продажу новинок на Snapdragon 888.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут