У китайському центрі сертифікації TENAA з’явився новий смартфон HMD Global з кодовою назвою моделі Nokia TA-1 335. З опису продукту слідує, що майбутня новинка отримає 4-ядерний процесор, 2 Гб оперативної пам’яті і ОС Android 10. Інсайдеру поки не вдалося ідентифікувати модель смартфона, але все вказує на підготовку до випуску ультрабюджетніка.

Згідно з опублікованою інформацією, смартфон буде мати габарити 81 × 44,5 × 22 мм при вазі 122 р Навколо дисплея присутній помітна лицьова панель. Ємність встановленого акумулятора складає всього 2500 мА * год, хоча при енергоефективної платформі цього може виявитися достатньо для комфортного користування. 

На сайті TENAA вказана єдина конфігурація пам’яті – 2 ГБ ОЗП + 64 ГБ внутрішньої пам’яті. Передбачено розширення сховища картою TF на 64 ГБ. Фронтальна і задня камера оснащені об’єктивом з роздільною здатністю 8 Мп. В описі фігурує зчитувач відбитків пальців, але на кришці смартфона він не помічений, тому є ймовірність, що датчик буде розташований під екраном або збоку.

Нещодавно в базі FCC засвітилися смартфони Nokia TA-1333, TA-1337 і TA-1340, які, за чутками, можуть стати версіями Nokia 5.4. Місяць тому компанія зареєструвала Nokia C1 Plus з кодовою назвою моделі TA-1312.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут