Компанія Samsung оголосила про запуск оновлення своїх пристроїв до нової фірмової прошивки One UI 3. Інтерфейс отримав ряд нововведень, редизайн, а також можливість гнучкої кастомізації під переваги користувачів. Поширюватися прошивка буде для всіх гаджетів компанії, що працюють під управлінням ОС Android 11.

В першу хвилю пристроїв, для яких став доступний інтерфейс One UI 3, потрапили моделі Galaxy S20, S20 + і S20 Ultra, реалізовані на території Південної Кореї і Європи. Потім оновлення стане доступним і в інших регіонах, а також для власників смартфонів Galaxy Note20, Z Fold 2, Z Flip, Note10, Fold і S10. Ще представники компанії заявили про доступність прошивки для серії смартфонів Galaxy A в першій половині 2021 року.

Розробники оптимізували екран блокування, панель швидкого доступу та домашній екран для миттєвого доступу до часто використовуваної інформації. Також була перероблена панель віджетів на екрані блокування. Вся анімація системи і візуальні ефекти стали плавніші.

З One UI 3 розширилися і можливості камери. В системі застосований покращений зум на основі ШІ, а також вдосконалені автофокусування і автоекспозиція. Крім того, організація за категоріями в галереї дозволить швидко знаходити фотографії: свайп вгору по екрану під час перегляду зображення відкриє пов’язану з ним групу знімків.

One UI 3 дозволяє власникові смартфона налаштовувати користувальницький інтерфейс відповідно до своїх уподобань. Для оперативного обміну зображеннями, відео або документами можна «закріпити» ярлики з найбільш часто використовуваними адресами відправки, будь то номер телефону, рахунок у месенджері або електронна пошта. One UI також дозволяє створити різні профілі, наприклад, для роботи і особистого життя.

Samsung One UI 2 (ліворуч) і Samsung One UI 3 (праворуч)

Подбали розробники і про інтеграцію функції цифрового благополуччя для контролю звичок і часу, проведеного зі смартфоном. Надалі список змін One UI 3 буде розширюватися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут