Незабаром після анонса мобільної платформи Qualcomm Snapdragon 888 генеральний директор OnePlus Піт Лау натякнув на те, що в компанії вже придумали ім’я для нового флагмана. При цьому топ-менеджер нагадав, що з ім’ям пристрою буде пов’язана історія бренду.

Піт Лау зазначив, що в наступному році компанія відзначає вісім років з дня заснування. При цьому новітній процесор Qualcomm також включає відразу три цифри 8. Таким чином, новий флагманський смартфон OnePlus виробник цілком може назвати OnePlus 888.

Зрозуміло, офіційне ім’я пристрою поки не оголошено, а про такий збіг генеральний директор компанії лише розповів в китайській соціальній мережі Weibo. Згідно минулим інсайдерськими звітів, OnePlus отримає 120-герцовий дисплей з врізаної фронтальною камерою. «Серцем» гаджета стане процесор Snapdragon 888, що офіційно підтверджено. Примітно, що в мережі вже був опублікований передбачуваний дизайн новинки в корпусі білого кольору.

Також очікується підтримка 65-ватної швидкої провідний зарядки. Версія Pro імовірно отримає і функцію бездротової зарядки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут