У китайській соціальній мережі Weibo опублікували фотографію, на якій, як стверджується, показано захисне скло нового флагманського смартфона Xiaomi Mi 11. Деякі джерела повідомляли, що Xiaomi Mi 11 буде оснащений екраном, який зігнутий з усіх чотирьох сторін, проте фотографія показує, що дисплей повинен мати звичний вигин тільки з лівого і з правого боків. Верхня і нижня рамки смартфона є однаково вузькими по ширині.

Ймовірно, Xiaomi Mi 11 отримає врізану в екран фронтальну камеру, проте на захисному склі не показано точне місце розташування отвору для модуля. Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun), який офіційно повідомив на своїй сторінці Weibo, що першим смартфоном на базі мобільної платформи Qualcomm Snapdragon 888 стане Xiaomi Mi 11.

Старша модель Xiaomi Mi 11 Pro, як очікується, отримає екран дозволом QHD+ з частотою оновлення до 120 Гц. Смартфону приписують підтримку технологій MEMC, перетворення SDR в HDR і розумне масштабування з використанням штучного інтелекту. Основна камера смартфона буде поліпшена, перш за все, за рахунок нового надширокутного модуля. 13-мегапіксельний модуль, який був встановлений в Xiaomi Mi 10, буде замінений на 48-мегапіксельний датчик зображення з розміром пікселя 0,8 мкм. Головний датчик зображення буде мати дозвіл 108 Мп. Інсайдер Ice Universe повідомив, що анонс смартфона повинен відбутися вже в цьому місяці. При цьому він стверджує, що верхня і нижня частини екрану все ж мають вигин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут