Сьогодні Лу Вейбінг (Lu Weibing), президент Xiaomi China і генеральний менеджер бренду Redmi, заявив, що Redmi разом з Xiaomi випустять перші смартфони, які будуть оснащені флагманською однокристальною системою Qualcomm Snapdragon 888.

Він процитував повідомлення, яке раніше залишив в соціальній мережі Weibo генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun). У цьому повідомленні, нагадаємо, йшлося про те, що першим смартфоном на базі мобільної платформи Qualcomm Snapdragon 888 стане Xiaomi Mi 11. Який смартфон насправді вийде першим, ми дізнаємося на початку наступного року. Згідно з правилами найменування серії старших смартфонів Redmi, флагман наступного покоління повинен називатися Redmi K40 Pro.

Redmi K20 Pro і Redmi K30 Pro, випущені раніше, були оснащені висувною фронтальною камерою. Цілком можливо, що в Redmi K40 Pro буде знову використовуватися це рішення. Варто відзначити, що Xiaomi вже продемонструвала технологію підекранної камери третього покоління, масове виробництво повинне початися в першому кварталі наступного року. Redmi K20 Pro і Redmi K30 Pro були найдешевшими телефонами на Snapdragon 855 і Snapdragon 865 на момент виходу, тому Redmi K40 Pro також може стати найдешевшим телефоном на базі Snapdragon 888.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут