Китайська технологічна компанія Realme в даний час є найбільш швидкозростаючим брендом смартфонів у світі. Виробник вже реалізував понад 50 млн смартфонів за два з половиною роки. Більшість смартфонів Realme має однаковий дизайн і вертикально розташовані модулі камери на задній панелі. Тепер же стало відомо, що компанія працює над смартфоном з новим дизайном.

Розміщення модулів основної камери робить цей смартфон не схожим на попередні моделі телефонів Realme. У нижній частині блоку основної камери, судячи з форми отвору, розташовується перископна камера, яка зазвичай представлена ​​в дорогих смартфонах. Однак ширина рамок, особливо в нижній частині екрана, вказує на те, що це смартфон бюджетної категорії. Що стосується кількості модулів, то їх, ймовірно буде три, додаткові два маленьких отвори можуть призначатися для світлодіодного спалаху.

Читайте також  Vivo Y20 (2021) з ємним акумулятором оцінили в $ 148

Фронтальна частина містить селфі-камеру, яка врізана в лівий верхній кут екрану. На нижній частині смартфона розташовуються зарядний порт, роз’єм 3,5 мм і решітка гучномовця. З правої сторони знаходиться кнопка включення і блокування смартфона, а зліва знаходяться клавіші регулювання гучності і лоток для SIM-карти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут