Вже на наступному тижні пройде презентація Qualcomm, в ході якої очікується анонс нових мобільних процесорів Snapdragon. З чуток, компанія покаже флагманський Snapdragon 875 і менш потужний Snapdragon 775G. У мережі вже з’явилася інформація про продуктивність цих чіпсетів. 

За даними китайських джерел, новий Snapdragon 875 набиратиме в AnTuTu в середньому 740 000 балів. Для порівняння, актуальні флагманські смартфони на Snapdragon 865 і 865+ видають в цьому бенчмарке близько 660 000. Таким чином, приріст продуктивності становить приблизно 12%. 

Що ж стосується Snapdragon 775G, то інсайдер говорить про 530 000 балах в AnTuTu. Його попередник в особі Snapdragon 765G набирає 340 000 «балів». В цьому випадку різниця куди більш помітна і становить близько 55%. Це навіть більше, ніж повідомлялося раніше . 

Вказується, що це результати тестових зразків, тому в реальних пристроях показники можуть відрізнятися як в більшу, так і меншу сторону. 

Презентація нових процесорів запланована на 1 грудня. Є ймовірність, що на заході Qualcomm покаже перший фірмовий смартфон, розроблений за участю ASUS. 

Читайте також  Google поверне гроші користувачам iPhone, які постраждали через збій сервісу «Фото»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут