Сьогодні в Мережі з’явилися перші комп’ютерні зображення майбутнього флагманського смартфона компанії Huawei, який, імовірно, отримає назву Huawei P50 Pro. Незважаючи на те, що це неофіційні рендери, вони були створені на базі зображень з патенту, який був зареєстрований компанією Huawei, так що дизайн на зображенні не є повністю безпідставним.

Судячи по картинках, головною особливістю дизайну Huawei P50 Pro стане основна камера, яка буде розташовуватися в зрізаному з одного боку колі. Блок основної камери включає чотири датчика зображення. Раніше з’явилися повідомлення, що компанія Huawei планує запустити наступну флагманську серію смартфонів в першій половині 2021 року. Джерело стверджує, що Huawei буде використовувати центральний процесор Kirin 9000 для Huawei P50.

Читайте також  Стартовал прием предварительных заказов на первый автомобильный дисплей Huawei

Крім того, в повідомленні говориться, що постачальниками дисплеїв для Huawei P50 є Samsung Display та LG Display. Судячи з усього, зараз вони готуються до виробництва. Також джерело додає, що Samsung Display та LG Display точно будуть поставляти дисплеї для Huawei P50, проте невідомо, чи отримають вони замовлення на серію Huawei Mate 50.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут