Минулого тижня, телефон Honor під кодовим номером HJC-AN00/HJC-TN00 був затверджений базою даних TENAA. У сертифікаті були зазначені всі характеристики смартфона, а також фото новинки. База TENAA підтвердила, що це буде оновлена ​​версія Huawei Nova 8 SE, яка була офіційно представлена ​​на початку цього місяця в Китаї.

Honor HJC-AN00/TN00 має 6,53-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю Full HD+ і співвідношенням сторін 20:9. Ймовірно, він буде підтримувати високу частоту оновлення зображення. Фото передньої панелі смартфона показує, що на дисплеї є водяний виріз. В ньому знаходиться 16-мегапіксельна селфі-камера. Сканер відбитків пальців інтегрований в дисплей телефона.

Huawei Nova 8 SE має квадратну систему камер на задній панелі. Світлодіодний спалах можна побачити в центрі установки з чотирма камерами. Honor HJC-AN00/TN00 має більший прямокутний модуль камери. Світлодіодний спалах можна побачити під установкою з чотирма камерами, яка включає: 64-мегапіксельний основний датчик, 8-мегапіксельну лінзу і пару 2-мегапіксельних додаткових камер.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут