Компанія Apple оголосила офіційний світовий продаж свого найкомпактнішого iPhone 12 Mini та найбільшого в історії iPhone 12 Pro Max — 13 листопада. Одразу, на початку продажу смартфони виявились дефіцитними, користувачі з Китаю повідомляли, що деяким покупцям, які попередньо замовили пристрої доставлять їх аж на початку року. В Україні передзамовлення розпочалось 6 листопада, як і світове, проте в продажу він надійшов сьогодні — 20 листопада.

Першу партію преміальних айфонів розкупили ще до офіційного старту продажу, “міні” версію ще можна придбати в різних колірних забарвленнях, про це повідомляється на сайтах багатьох офіційних ритейлерів.

 

Ба більше, до старту продажу смартфони iPhone 12 Mini та iРhone 12 Pro Max продавали зі знижкою 2 тисячі гривень. Коли з’явиться друга партія найбільшого пристрою в серії — не повідомляється.

Читайте також  GeekBench показав можливості майбутнього Moto G10 Play

Нагадаємо, раніше ми писали про вартість нових айфонів в Україні. Раніше, блогери протестували автономність найкомпактнішої моделі, як виявилось заряду батареї не вистачає на повноцінний день користування.

Ще на днях в бенчмарку DxoMark протестували камеру найпреміальнішого айфону 12 Про Макс, як виявилось він очолив лише четверту сходинку в рейтингу, однак відео він знімає найкраще серед всіх айфонів та андроїд-смартфонів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут