Компанія Qualcomm презентує Snapdragon 875 SoC в перший тиждень грудня. Напередодні офіційного анонса в мережі з’явилися ключові характеристики флагманського процесора. Сьогодні відомий китайський технолблогер поділився своїми міркуваннями стосовно того, які смартфони першими отримають потужний чіпсет.

За словами інсайдера Digital Chat Station, Honor не запустить пристрій на базі Snapdragon 875, навіть якщо зможе. Це зрозуміло, враховуючи, що наразі компанія Huawei продає бренд китайському консорціуму. Крім того, компанія вже має багато проблем, насамперед, мова йде про програмне забезпечення. Деякі аналітики прогнозують, що незалежність Honor від Huawei дозволить повернути системні служби та додатки Google.

Найпершим смартфоном на базі центрального процесора Snapdragon 875 стане флагманський смартфон Xiaomi Mi 11. Цей чіпсет також можуть отримати смартфони брендів, які контролює Xiaomi – Redmi, Black Shark. Одними з перших новий центральний процесор Qualcomm також планують використати компанії: Oppo, Realme, Vivo, OnePlus.

Читайте також  Японські дослідники визначили собівартість смартфонів iPhone 12 та iPhone 12 Pro

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут