Компанія DisplayMate, що спеціалізується на оцінці екранів різних електронних пристроїв, опублікувала результати тестування дисплея флагманського смартфона Apple iPhone 12 Pro Max. Новинка побила рекорд своїх попередників, набравши вищі показники відразу по 11 критеріям, і отримала вкрай позитивну рецензію експертів.

За висновком фахівців DisplayMate, дисплей гаджета отримав рекордно високий коефіцієнт контрастності повноекранного зображення при природному освітленні, високу точність передачі кольору, візуально відрізнити від ідеальної, і максимальну яскравість зображення за мірками смартфонів з OLED-матрицями. Крім того, екран iPhone 12 Pro Max має найнижчий коефіцієнт відображення серед актуальних моделей (4,8%) і найменша зміна рівня яскравості при зменшенні кута огляду (27% при 30 °).

«Завдяки дуже швидкому часі відгуку OLED-дисплея і високопродуктивним центральному та графічного процесорів на iPhone 12 Pro Max нижча частота оновлення 60 Гц повинна бути придатною для більшості додатків», – йдеться в звіті DisplayMate.

В результаті смартфон отримав маркування A+ – вищу оцінку продуктивності за версією DisplayMate, а також нагороду «Кращий дисплей для смартфонів». При цьому експерти відзначили, що енергоефективність екрану iPhone 12 Pro зросла на 10% в порівнянні з торішньою моделлю.

Читайте також  Названо найчастіші проблеми смартфонів з MIUI 12

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут